Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 2 людини

«Добра воля – найдорожча перемога»

Дата: 12 листопада 2019 о 10:08
189 переглядів

Ці слова стали темою педагогічних читань з гуманної педагогіки, що були організовані й проведені 29 жовтня 2019 року педагогічними працівниками на базі Районного Будинку дітей та юнацтва.
Система освіти – галузь, що постійно перебуває в стані реформування. Але освітня реформа НУШ - це реформа, яка є найбільш складною, бо вона торкається основ духовності педагога, його внутрішнього Я, його здатності до зміни свідомості, до самовдосконалення. Пізнання та освоєння основ гуманно-особистісного навчання й виховання дітей є складовою реформування і освітньої галузі в цілому й свідомості педагога зокрема.
Тому й виникла ідея проведення Читань, щоб викликати інтерес та залучити педагогів до впровадження гуманно-особистісного навчання й виховання дітей нового покоління, поширювати ідеї гуманної педагогіки, спонукати керівників гуртків до розширення професійного світогляду та удосконалення професійної майстерності.
Справді треба мати відвагу, щоб бути педагогом сьогодні, бо відповідальність за те, в якому майбутньому буде жити все наше суспільство, лежить і на сучасному педагогу; бо треба мати відвагу, щоб змінити себе, вже усталеного й сформованого, й навчитися самостійно обирати програми, прийоми й методи роботи; треба мати відвагу, щоб піднятися до рівня наших талановитих дітей, визнати унікальність кожного з них, повірити в їхню надзвичайну місію на землі й допомогти стати благородними людьми. Тому лейтмотивом читань стали слова В. О. Сухомлинського: «…Щоб відкрити перед учнями іскорку знань, учителю треба ввібрати ціле море світла, ні на хвилю не відходячи від променів сяючого сонця знань людської мудрості».
У Читаннях взяли участь керівники гуртків закладу. Учасники заходу стали справжніми експертами творчої майстерні, презентували свої виступи, зокрема Бойко Н.І., методист на тему «Головні виклики сучасності та воля до еволюційних змін», Гайдамака О.В., керівник гуртка на тему: «Без сім’ї немає щастя на землі», Різник І.В., керівник гуртка на тему: «Духовний гуманнізм – шлях опанування самих себе», Денисенко С.О., керівник гуртка на тему: «Дитина на перехресті різних воль дорослих та дітей», Миронова Л.А., керівник гуртка на тему: « Родина – простір для розвитку волі під керівництвом духу і серця», Островська О.Б., керівник гуртка на тему: «Життєві історії про гартування волі, як навчитись перетворювати
труднощі в шляхи зростання».
Мабуть, мети було досягнуто, бо в підсумках педагоги говорили про іскру, яка загорілася в їхніх серцях – іскру доброти, милосердя, культури, співчуття, радості і героїзму нести ідеї гуманної педагогіки до дітей, батьків і педагогів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.