Педагогічні посиденьки
9 січня 2019 року згідно плану роботи районного методичного об’єднання педагогів-організаторів на базі Будинку дітей та юнацтва було проведено друге засідання, «Педагогічні посиденьки» на тему: «Педагог-організатор в умовах Нової української школи». У ході роботи методист Наталія Бойко проаналізувала роботу РМО за І семестр 2018-2019 н.р.., разом із педагогами опрацювали Концепцію Нової української школи, визначили особливості вчителя в умовах НУШ, особливості організації освітнього процесу. Провели цікаві вправи «Незакінчене речення…», «Це чудово!».
Педагоги обговорили актуальні проблеми сьогодення: атестацію та сертифікацію, протидія боулінгу, сучасні книги в галузі педагогіки та дидактики, інтернет-платформи для самоосвіти.
Керівники гуртків Будинку дітей та юнацтва підготували та провели для педагогів-організаторів «Новорічно-різдвяну толоку» (майстер-класи «Ялинка», керівник Ірина Різник; «Об’ємна сніжинка», керівник Оксана Гайдамака; «Різдвяний янгол», керівник Світлана Денисенко). Потім всі разом оформили «Новорічне пано». Керівник вокального гуртка Лариса Миронова разом із Щедрувальною групою привітали всіх учасників зібрання із новорічними та різдвяними святами, провела майстер-клас «Коляда» та музичну руханку «Новорічна».
Давня мудрість говорить: «Хто стоїть на місці, той відстає». А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому й полягає основна місія сучасного учителя.
Вже не достатньо бути на уроці та поза ним актором, режисером, діловодом, диригентом, дипломатом, психологом, новатором і компетентним фахівцем. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Ці якості не видаються додатком до диплома про педагогічну освіту, а формуються у щоденній учительській праці. Сьогодні ми розуміємо: бути гарним професіоналом, означає бути в постійному пошуку, зростанні, розвитку.