Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

“Танцюй! Співай! Перемагай!»

Дата: 2 червня 2021 о 06:13

Справжній талант
завжди проб’є собі дорогу.
Прихід весни ознаменувалася низкою значимих перемог вихованців Городищенського БДЮТ у різноманітних конкурсах та фестивалях!
Осягнувши щось нове, ним обов’язково треба поділитися. Дистанційні конкурси та фестивалі дозволяють юним талантам підтримувати творчий вогник.
Наші талановиті гуртківці продовжують підкорювати творчі вершини, як в Україні, так і за її межами!
17 травня 2021 року талановиті вихованці зразкового вокального колективу «Росинка» (керівник Лариса Миронова) та вихованці хореографічного колективу «Льонок» (керівник Наталія Медвідь) закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості» Городищенської міської ради (директор Наталія Близнюк) взяли участь та здобули призові місця у І Мультіжанровому дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів «Танцюй! Співай! Перемагай!». Конкурс проводився з метою виявлення кращих талановитих виконавців, підвищення художньої майстерності, залучення до вокального, хореографічного мистецтва обдарованих дітей та молоді; сприяння їх подальшому професійному самовизначенню; відродження, збереження і розвиток національної культури України.
За рішенням журі у номінації «Сучасна хореографія» отримали результати: лауреати І премії – композиція «Hey, mama », середня група хореографічного колективу «Льонок» ; лауреати ІІ премії – композиція «Пробудження », молодша група хореографічного колективу «Льонок» (керівник Наталія Медвідь).
За рішенням журі у номінації «Естрадний вокал» отримали результат: лауреат ІІ премії – Анна Боюк із композицією «Україночка », (керівник Лариса Миронова).
Вітаємо юних наших артистів і їх педагогів з перемогами та бажаємо подальших творчих перемог!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.