Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

ГЕНІЙ СЛОВА Й ДУХУ

Date: 12 березня 2021 о 10:42
106 views

Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
На честь святкування 207-річниці від дня народження Т. Г. Шевченка керівниками гуртків та вихованцями Городищенського БДЮТ з 9 по 12 березня 2021 року, був організований та проведений Шевченківський тиждень, в рамках якого відбулося багато цікавих, пізнавальних заходів:
інформаційні хвилинки "Незабутній Шевченко"(керівники гуртків), на базі закладу презентували виставку робіт дитячої творчості «Черкаський край – колиска Кобзаря». Провели цікаву гру-квест «Вічна слава Кобзареві!»
(команди «Кобзарики» та «Вишневий садочок» виконували різні завдання по таких станціях, як «Арт-вікторина», «Математична», «Музична», «Поетична», «Родинна», «Театральна» та «Художня» (керівники гуртків Бойко Н.І., Близнюк Н.М., Медвідь Н.С., Миронова Л.А.). Взяли участь у обласному челенджі «Шевченко 207» (керівники гуртків Близнюк Н.М., Бойко Н.І., Гук О. М.).
Презентували виставки дитячих малюнків «Я малюю твори Т.Г.Шевченка” (керівники гуртків Аліна Воловіна, Ірина Різник, Оксана Островська), декламували вірші Т.Г. Шевченка (керівник Оксана Гук), виготовили роботи «Червона калина» та «Тарасова хатина» (керівник гуртків Оксана Гайдамака).
Т. Г. Шевченко є однією з найвищих вершин духу світового, одним із найбільших мислителів світу і водночас нашою українською совістю, нашим порадником, нашою найбільшою правдою, тому сьогодні ми повинні знати творчість цього геніального поета, бо без цих знань ми не маємо права на самоповагу.

Comments:
Only authorized users can leave comments.