Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

“Зіркова зима у Городищенському БДЮТ”

Date: 2 березня 2021 о 07:38

Талант і творчість - неповторна сила ,
що світ ведуть у майбуття !

Незважаючи на низку карантинних обмежень талановиті вихованці Городищенського БДЮТ все ж знаходять можливість для реалізації власної творчості та поповнюють скарбничку досягнень новими перемогами, беручи участь у мистецьких конкурсах.
Протягом лютого 2021 року гуртківці закладу позашкільної освіти
« Будинок дитячої та юнацької творчості» Городищенської міської ради (директор Наталія Близнюк) вкотре взяли участь та здобули призові місця у фестивалях-конкурсах Всеукраїнського рівня.
Вихованці зразкового вокального колективу «Росинка» (керівник Лариса Миронова) стали лауреатами ІІ Всеукраїнського фестивалю- конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Зіркова зима» у номінації «Вокальне мистецтво». Конкурс, організований відділом культури Уманської міської ради з метою виявлення талановитих українських музичних виконавців, підвищення виконавської майстерності учнів, вихованців,студентів.
За рішенням журі отримали результати: ІІ місце – Анна Боюк, композиція «Зозуленька »; ІІ місце – Богдана Троценко, композиція «Бабусина вишиванка »;ІІ місце – Софія Семенова, композиція «Я зичу Вам щастя»; ІІ місце – Аміна Моргун, композиція «Калинонька».
Демонстрували свої таланти і вихованці хореографічного колективу «Льонок» (керівник Наталія Медвідь) із композицією «Чарльстон» (Жук Анастасія, Мороз Дар’я, Оксаніченко Аліна, Грисько Анастасія, Кучеренко Вікторія, Гаращенко Юлія, Завгородня Вікторія) та показали свою майстерність у номінації «Хореографія» у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Зимові Візерунки на Росі». Конкурс, організований громадською дитячо-юнацькою організацією Корсунщини «Росичі» з метою підтримки та розвитку талановитої молоді.
Танець - велике і прекрасне мистецтво, досконале єднання думки і руху, душі і тіла, втілення мрії про гармонію, мистецтво, що зваблює одного разу і назавжди!
За рішенням журі отримали результати: ІІ місце – композиція «Чарльстон».
Переможці отримали грамоти, медалі та кубки, а керівники гуртків – подяки.
Справді, талант немає меж та кордонів. Завдяки таланту ми маємо можливість доторкнутися до піднесеного, хвилюючого і чарівного.
Один мудрець сказав: «Якщо кожного вечора на небі з’являються зорі, значить це комусь потрібно». А нам усім просто життєво необхідно, щоб на нашому позашкільному небосхилі досягнень ніколи не згасали, а запалювались нові яскраві зірочки талантів.
Ми щиро вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо творчого натхнення та подальших мистецьких здобутків.

Comments:
Only authorized users can leave comments.